Objednat kontejner nebo materiál
Mozaika
Mozaika

Rozšířili jsme náš vozový park.
Stále je největší

Siegl je synonymem pro rychlost. Stojíme si za tím, že kontejner
po Praze přistavíme nejrychleji. Proto neustále aktualizujeme
náš vozový park. Ten vám nyní představíme.

Obrázek pruhů
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky

Siegl je synonymem pro rychlost. Stojíme si za tím, že kontejner po Praze přistavíme nejrychleji. Rychlost je to, co našim zákazníkům garantujeme. A dáváme to jasně najevo – stačí se podívat na naše automobily a kontejnery, na kterých dominuje mozaika. Ta mozaika, kterou můžete znát ze závodních okruhů.

Abychom byli nejrychlejší a mohli jsme garantovat přistavení kontejneru do 1 až 4 hodin, musíme mít široký vozový park. Naši 12 tunovou flotilu hákových nosičů jsme proto nyní rozšířili o další čtyři vozy. A pátý je na cestě.

Pojďme si je představit.

První tři nové automobily jsou značky MAN a nesou označení TGL 12.190. Mají krátký rozvor, a proto jsou ideální pro obsluhu pražského centra a manipulaci i v nejmenších prostorech. Díky jejich šířce 2,5 m nemají problém s vjezdem do většiny dvorů a průjezdů. Jedná se o velmi spolehlivé, obratné a komfortní vozy, které zvládnou náročný provoz. Navíc vyhovují našim řidičům, kteří jsou s nimi velmi spokojení.

Další novinkou v našem vozovém parku je hákový nosič MAN, konkrétně TGM 12.290. Jedná se o větší a výrazně silnější vůz z vyšší řady vozidel MAN určený na tahání vleků. Ten zvládne i s plně naloženým vlekem obsluhovat kopcovité části Prahy.

Pátým vozem, který je aktuálně na cestě k nám, není překvapivě MAN, ale DAF LF 290. Jakmile dorazí, rádi vám ho v dalším příspěvku podrobněji představíme.

Vozy v našem vozovém parku díky speciálním povolením a plnění nejpřísnější emisní normy EURO 6 nemají problém s vjezdem kamkoliv do centra Prahy.

Přehrát celé video na YouTube