Objednat kontejner nebo materiál
Mozaika
Mozaika

Jarní úklid se neobejde bez kontejnerů

Člověk někdy žasne, kolik toho dokáže nashromáždit. Půda, garáž, sklep i stodola překypují věcmi, ve kterých se už ani nemůžete…

Obrázek pruhů
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky

Člověk někdy žasne, kolik toho dokáže nashromáždit. Půda, garáž, sklep i stodola překypují věcmi, ve kterých se už ani nemůžete vyznat. Starý stavební materiál, šrot, latě a další věci, které by se mohly jednou hodit. Ačkoli víte, že se vám už nikdy hodit nebudou. Je správný čas na pořádný jarní úklid. A co se vším tím nepořádkem? Nacpěte ho do kontejnerů, které si specializovaná firma odveze pryč, a vy budete bez starostí!

Odpad je téměř všudypřítomný a někdy vás může dovádět až k šílenství. Svůj domov chcete mít krásný, čistý a vzdušný. Jenže jakmile otevřete svoji garáž nebo vejdete na půdu, jste v zajetí nejrůznějšího materiálu, starých odložených věcí a nepořádku. Jaro je přitom obdobím, kdy můžeme začít nanovo. I proto je jedním z jeho symbolů jarní úklid.

Kontejnery na odpad

Jenže je toho tolik, že nevíte, kde začít. A hlavně, kam všechen ten nepořádek odvezete? Snadným řešením je přistavění kontejneru na odpad, který po jeho naplnění odveze specializovaná odpadová firma a postará se o jeho ekologickou likvidaci v rámci legislativy.

Kontejnery na odpad, které se stanou vaším vítaným pomocníkem při jarním úklidu, mají dostatečný objem, aby pojaly vše, co budete vyhazovat. Přistavět si můžete nechat odpadový kontejner o velikosti 3 až 40 kubíků.

Do kontejnerů na odpad patří především stavební a komunální odpad, případně suť a beton bez příměsí. Pokud potřebujete vyklidit objekt, který má na jaře a v létě projít rekonstrukcí, takže se budete zbavovat také suti, zvažte přistavění kontejneru na stavební suť. V případě, že se zbavujete dřevěného odpadu, můžete si zajistit speciální kontejner už od 2 000 korun.

Likvidace velkoobjemového odpadu

Při jarním úklidu se možná rozhodnete konečně zbavit starého nábytku, koberců nebo další věcí z domácnosti, které jsou rozměrné a zabírají vám zbytečně místo ve sklepě nebo na půdě. V takovém případě lze využít velkoobjemové kontejnery, které pojmou i velké gauče, postele nebo skříně.

Přehrát celé video na YouTube