Objednat kontejner nebo materiál
Mozaika
Mozaika

Stavíte? Nechte si dovézt materiál

To máte písek, beton, štěrk, zeminu… A výčet stavebního materiálu by pokračoval donekonečna, podobně jako v kultovním filmu Na samotě u…

Obrázek pruhů
Obrázek mozaiky Obrázek mozaiky

To máte písek, beton, štěrk, zeminu… A výčet stavebního materiálu by pokračoval donekonečna, podobně jako v kultovním filmu Na samotě u lesa. Pravda, zedník na kolečkovém křesle se dělal trochu nepostradatelným. Přesto platí, že zajistit včas dostatečné množství kvalitního materiálu je předpokladem úspěšné realizace každého stavebního projektu.

 

Odvoz a recyklace stavební suti a odpadu

Máte stavebního materiálu dost?

Každý, kdo se kdy pustil do stavby nebo rekonstrukce, dobře ví, že koordinace stavebních prací úzce souvisí s včasnou dopravou stavebního materiálu. Pokud potřebujete zdít a najednou zjistíte, že písek prostě zase došel, zdržíte se. A každá prodleva se počítá. Pár dnů tady, pár dnů jinde. Nakonec bezmocně sledujete, jak se stavba protahuje a rodině pořád dokola vysvětlujete, že toto léto se nakonec stěhovat nebudete. Nehledě na to, že dělníky čekající dvě tři hodiny na materiál stejně musíte zaplatit.

Už při plánování stavby nebo rekonstrukce je proto důležité vybrat spolehlivého partnera, který vám vždy včas doveze potřebné množství stavebního materiálu, ať už je to písek, štěrk, beton, kačírek nebo zemina. Samozřejmě, jinou potřebu materiálu budete mít při rekonstrukci chalupy, jinou při výstavbě domu nebo firemního objektu. Proto zvolte takového dopravce stavebního materiálu, který vám dává možnost výběru hned z několika objemů a možností dopravy.

Pořádek na stavbě

Nechat si dovézt stavební materiál je jen jednou z částí úspěšné práce na stavbě. Sklopit písek vedle štěrku nebo zeminy nemusí být zrovna chytrým krokem. Směsi se mohou snadno promíchat, což vám přidělá starosti a zdrží práci na stavbě. Proto je důležité stavební materiál na stavbě správně skladovat. Zamezíte tak jeho znehodnocení nevhodnou manipulací nebo povětrnostními vlivy.

Ke standardům dnes už patří dodávání stavebních materiálů ve specializovaných kontejnerech, které písek, beton, štěrk, zeminu nebo kačírek chrání a zároveň pomáhají udržovat pořádek na stavbě. To šetří váš čas stejně jako peníze. Kontejnery vám navíc mohou ušetřit dopravné, pokud je naplníte odpadovou sutí a s dopravní společností se dohodnete na jejím odvozu.

Přehrát celé video na YouTube